Stredná zdravotnícka škola
Banská Bystrica
galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria galeria

Kabu 2019

K jednej z najobľúbenejších tradičných akcií žiakov našej školy určite patrí každoročné KABU. Tohtoročné imatrikulácie prvákov sa uskutočnili 23. októbra 2019 a niesli sa v duchu pyžamovo-hororovej párty.

Tak, ako je zvykom, oficiálne sme privítali nových prvákov špeciálnym sladkým nápojom, ktorý obsahoval plávajúce prekvapenie na dne pohára. Hlavným programom zloženým zo série desiatich úloh nás sprevádzali šarmantné moderátorky a šarmantní moderátori. Prváci proti sebe súperili za svoje odbory, za každú (ne)úspešne zvládnutú úlohu sa im pripočítalo určité množstvo bodov. Tohtoročné KABU sa z auly školy presunulo aj do učební a prvýkrát predstavilo Escape room. Počas celých imatrikulácií panovala veselá atmosféra a zdravá rivalita v naháňaní bodov. Víťazom sa stal odbor PS – praktická sestra. Víťazom ešte raz gratulujeme.

Po ukončení hlavného programu KABU 2019 sme sa presunuli do priestorov jedálne na diskotéku. „Parket“ bol plný až do vypnutia hudby.

Takto „pokrstení“ prváci dokázali, že sú skutočnými žiakmi Strednej zdravotníckej školy v Banskej Bystrici. Veríme, že u nás budú spokojní a želáme im úspešné a úsmevné štyri roky.

Autor: Tretiaci (2019/2020)